X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی


  

خبر ۱۳ شهریور ۹۶: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بیمارستان آیت اله بروجردی (ره) (منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا)

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد: اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)۱۰ روز قبل از افتتاح اعلام می شود
رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)۱۰ روز قبل از افتتاح اعلام می شود و ۴۵ نفر در این آزمون استخدام خواهند شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک “کامران سبزیان” رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: اوایل مرداد ماه آزمون استخدام برای بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) برگزار شد و بیش از ۲ هزار نفر در این آزمون شرکت کردند که در مجموع از میان این تعداد ۴۵ نفر استخدام می شوند.
وی اضافه کرد: با توجه به این که بیمارستان تکمیل و بخش های زیادی از آن تجهیز شده اما زمان دقیقی را نمی توان برای افتتاح اعلام کرد چرا که قرار است بیمارستان به صورت کامل تجهیز شود و بدون هیچ کمبودی افتتاح شود.
سبزیان اظهار داشت: اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بیمارستان آیت اله بروجردی(ره)۱۰ روز قبل از افتتاح اعلام می شود و اسامی ۴۵ نفر انتخاب شده در این آزمون اعلام خواهد شد.
به گفته وی تامین نیروهای تخصصی و فوق تخصصی برای این بیمارستان ضروری است و هم اکنون در حال پیگیری این موضوع هستیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد با اشاره به کمبود پزشک متخصص در بروجرد افزود: اواخر مهر ماه با درخواست هایی، نیروهای تخصصی در شهرها جذب می شوند که در این راستا برای همه رشته های تخصصی در بروجرد درخواست داده ایم که حداقل در هر رشته ۲ پزشک متخصص جذب شود که امیدواریم این تعداد پزشک جذب شوند و مشکل بیماران تا حدود زیادی حل شود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد